КыргызчаРусский

Разбор слова

каржыла- - Глагол · Отглагольное существительное - первая форма: каржылоо, вторая форма: каржылаш

Ед. числоМн. число
Первое лицомен каржыладымбиз каржыладык
Второе лицосен каржыладың
сиз каржыладыңыз
силер каржыладыңар
сиздер каржыладыңыздар
Третье лицоал каржыладыалар каржылашты

1 / 4

Ед. числоМн. число
Первое лицомен каржылап жатамбиз каржылап жатабыз
Второе лицосен каржылап жатасың
сиз каржылап жатасыз
силер каржылап жатасыңар
сиздер каржылап жатасыздар
Третье лицоал каржылап жататалар каржылап жатышат

2 / 4

Ед. числоМн. число
Первое лицомен каржылаймбиз каржылайбыз
Второе лицосен каржылайсың
сиз каржылайсыз
силер каржылайсыңар
сиздер каржылайсыздар
Третье лицоал каржылайталар каржылашат

3 / 4

Склонение отглагольного сущ. по падежам

← Будущее время
Падежи
Именительныйкаржылоо
Родительныйкаржылоонун
Дательныйкаржылоого
Винительныйкаржылоону
Местныйкаржылоодо
Исходныйкаржылоодон

4 / 4